Skip to content Skip to footer

Etkinlikler

 Bu anlamlı ve güzel etkinlik Sosyal sorumluluk projesi kapsamında beden eğitimi öğretmenimiz tarafından düzenlenmiştir. 
Öğrencilerimizin ilgi duydukları aktiviteleri yaparak onlara değer verdiğimizi gösterip, sosyal aktivitelerinin artmasını sağlıyoruz.
Öğrencilerimizin her türlü gelişimlerini sağlamak ve okulumuza aidiyet duygusunu arttırmak amacı ile eğitici, eğlenceli ve sağlıklı yaşam için derslerimiz deki branşların uygulanması, pekiştirilmesi için branş lara yönelik eğitsel parkur çalışmaları ve beceri gelişimi çalışmalarımız yapılmaktadır.
Trekking, balon futbolu, yüzme, okçuluk paintball ve spor kulübü olarak derslerimizdeki branş konularımızı pekiştirmek amacı ile çok çeşitli sportif etkinlikler düzenlemekteyiz.Öğrencilerimizin istekleri de göz önünde bulundurularak öğrencilerimiz için faydalı olduğunu düşündüğümüz çalışmalarla sportif beceriler başta olmak üzere hayata hazırlıyoruz.
Okul içi faaliyetlerimiz okulumuzun şartlarında yapaılabilecek maksimum derecede turnuvalar ilk dönem ve ikinci dönem olmak üzere senede iki kez düzenlemekteyiz. Okul dışı faaliyetlerimiz öğrencilerimizin, yetenek, istek ve ilgilerini dayanarak bir çok turnuvaya katılmaktayız öğrencilerimiz bu sayede kendilerine karşı özgüveni artmakla beraber sosyal yönden de gelişimleri sağlamaktayız.
Ayrıca Katıldığımız turnuvalarda alınan dereceler öğrencinizin sosyal etkinlik olarak iyi bir konuma gelmesini sağlıyor.
Öğrencilerimiz için yaz tatilinde dahil her pazar klasik hale gelen online satranç turnuvalarımız, Özel günlerde Türkiye geneli olarak düzenlemekteyiz dereceye giren yarışmacılara ödülleri taktim edilmektedir. Bunların yanı sıra Online Spor Bilgi Yarışmalarımız, online resfebe Yarışmalarımız, milli sporcular ile söyleşilerimiz öğrencilerimize Çok çeşitli sportif faaliyetlerimizin yanı sıra metal anlamdada zirveye taşımaktadır.
Öğrenci, velilerimiz ve tüm paydaşlarımız için beden eğitimi öğretmenimiz tarafından özellikle pandemi döneminde karantina zamanlarında güncel olarak vücudumuzdaki kas gruplarımıza yönelik her hafta bölgesel ev içi kas gelişimi ve egzersiz videoları sosyal medya hesaplarımızda paylaşılmıştır.
Farkındalık olması amacı ile farklı illerde ve farklı mekanlarda ortamın uyumuna göre çeşitli egzersiz videoları paylaşılmıştır.
Babalar gününde sosyal medyalarımızda babalarımız ile ev içi eğitsel parkur yarışmaları paylaşılmıştır veli ve öğrencilerimizden olumlu geri dönütler alınmıştır.
Öğrenci ve velilerimiz için ev içi ailecek Uygulanabilecek ekipman gerektirmeyen ev içi parkur çalışmaları paylaşılmış olup öğrencilerimizin aile birlik beraberliğini olumlu yönde etkilemiştir. Öğrenci ve Velilerimizin Okulumuza olan aidiyet duygusunu çok önemli şekilde artmıştır. Okulumuzda “Spor Hayattır” Felsefesi ile tüm çalışmalarımız güncel ve ileriye dönük yapılmaktadır.