basak-mezun

Değerli  Mezunlarımız…

Sizlerle tüm faaliyetlerimizde iletişim halinde olabilmemiz ve paylaşımlarımızda sizlerin de desteğini alabilmemiz için lütfen formu doldurunuz…

Unutmayalım ki;

Kendini duyarlı kabul eden sevgili annen ve baban  gibi en büyük yatırımın çocuklara yapılan yatırım olduğuna inanan bir kurum olarak siz değerli  çocuklarımızın dünya insanı olmasını istiyoruz. Bununda ancak ailenden aldığın eğitimle birlikte, eğitim aldığın  güzel bir kurumla  gerçekleşeceğine  inanıyoruz.

Öğrenci öğrendiği her güzel şey ile cihana bedeldir. Senin temiz yüreğinde Hakk’a hakikate, iyiye doğruya ve güzele karşı ilgi uyandırmak ve seni bu duygularla hayata hazırlamak bizlerin asli görevlerindendir. Var olan dünyamızda yarının geleceğini bugünün çocukları oluşturmaktadır. Mutlu bir gelecek ancak iyi ve istikrarlı bir eğitimle mümkündür. Bizim işimiz, eğitimin her aşamasında bilgiye ulaşmanın yollarını öğrenmiş, bilim ve teknolojinin imkânlarından yaralanabilen, insan haklarına ve evrensel hukuk kurallarına saygılı, mili ve manevi değerlerimizi benimseyen, toplumun tüm kesimleriyle barışık, araştırmacı, özgüvenli, disiplinli, mutlu gençler, mutlu yarınlar yetiştirmektir. Bu eğitim, birikim ve başarı öğrencinin tüm yaşantısını etkileyecektir. Böyle bir eğitim inanıyoruz ki senin hakkındır.

Bizler Özel Başak Koleji eğitim kadrosu olarak bugüne kadar binlerce gencimizi üniversitelere ve en önemlisi hayata hazırlamış ve topluma kazandırmış olmanın manevi rahatlığını ve haklı gururunu yaşıyoruz. Amacımız ahlaki, milli ve manevi değerlerine sahip, onurlu ve bilinçli nesiller yetiştirebilmektir. Öğrencilerimizi ülkemizin değişik sahalarında, mesleklerin de  söz sahibi olmuş, lider, vasıflı, etrafını etkileyen ve yöneten kişiler olarak görmek bizi duygulandırıyor  ve yaptığımız görevin başarıyla sonuçlanmasından dolayı bizlere haklı  bir gurur yaşatıyor.

Sevgili öğrencim ;

Bize yaşattığın bu çok değerli  onur  ve inançla yeni öğrencilerimizi kucaklarken senin de okulumuzdan aldığın birikimle ileriki yaşamında ideallerinin peşinden koştuğundan veya koşacağından ve en üst seviyeye ulaşacağından hiç kuşkumuz yok.

Okulumuz adına  sana  , hayatında ve ideallerinde  sevdiklerinle beraber hayırlarla dolu sağlıklı  başarılı bir yaşam diliyoruz .

SEVGİLERİMİZLE

………………..

Adınız-Soyadınız (gerekli)

Mezuniyet Soyadı

Mezun Olduğunuz Yıl

Mezun Olduğunuz Okul

Cep Telefonunuz

Epostanız (gerekli)

Mesleğiniz - Pozisyonunuz

Mezun Olduğunuz Üniversite

Mezun Olduğunuz Bölüm

Kan Grubunuz